thumbwww.brno.cz/uvodni-strana/

1., 2. i 3. ročník soutěže Na špičkách se konal za finanční podpory statutárního města Brna.

 

Je tomu tak i při 4. ročníku soutěže Na špičkách Brno 2018.

thumbwww.kr-jihomoravsky.cz

1. 2. i 3. ročník baletní soutěže Na špičkách se konal za finanční podpory Jihomoravského kraje.

 

Je tomu tak i při 4. ročníku soutěže Na špičkách Brno 2018.

thumbwww.haifa-design.cz

Sehraný tým profesionálů v oboru výstavnictví a reklamy.

thumbwww.hotelpegas.cz

Hotel Pegas Brno se nachází v samotném centru města pod brněnským hradem Špilberk, v těsné blízkosti významné gotické památky - Jakubského kostela a centrálního brněnského náměstí - náměstí Svobody (mapa). Všechny historické pamětihodnosti města Brna jsou z hotelu Pegas dosažitelné pěšky.

thumbwww.pfart.cz

Brněnské nakladatelství P. F. art, spol. s r.o. působí na českém trhu kartografických produktů a reklamy od roku 1992.

Díky svému specializovanému pracovišti GIS (geografické informační systémy) se zaměřuje především na tvorbu náročných kartografických děl. 

thumbwww.barvirhracky.cz

Firma Hračky Barvíř sídlí v Brně, zabývá se velkobchodním prodejem hraček od roku 2000 a specializuje se na zásobování prodejen suvenýrů zoologických zahrad a dinoparků. Tomu odpovídá sortiment nabízeného zboží se zvířecími motivy - plyšové hračky, figurky zvířat, pohlednice, přívěšky, trička a další. Zboží nakupuje od předních českých dovozců hraček nebo v zahraničí, kde má oficiální zastoupení několika předních firem v tomto oboru. 

thumbwww.bvv.cz

Výstaviště v Brně oficiálním názvem Veletrhy Brno, a.s. je výstavní areál ležící v městské části Brno-střed. Celková výstavní plocha výstaviště je 130 000 m2, čímž se řadí mezi největší výstaviště  na světe. Provoz výstaviště byl zahájen v roce 1928 na počest 10. výročí vzniku Československa. Zkratka BVV z původního názvu výstaviště byla zachována a je používána jako zkratka názvu výstaviště.

thumbwww.razene-medaile.cz

VICTORIA AG-Art, s.r.o. je již 20 let výrobcem a dodavatelem vysoce kvalitních sportovních cen, pamětních medailí a vyznamenání. 

Největšími obchodními partnery jsou Olympijský výbor, Prezidentská kancelář, MO ČR, MZ ČR, ČSOB, KB, Vláda ČR, sportovní svazy a kluby.

thumbwww.filia.cz

Filia klub byl založen v září roku 1993. Působí v Brně a dobu jeho existence prošlo bazény klubu tisíce malých kojenců, batolat a předškoláčků. Všichni klub navštěvovali a nebo navštěvují ze stejných důvodů – radosit z vody, pohybu a kamarádů.

thumbwww.topvet.cz

Vzhledem k tomu, že kořeny firmy sahají až do roku 1990, lze firmu Topvet považovat za tradičního českého výrobce přírodní kosmetiky a doplňků stravy. Firma Topvet vznikla jako firma rodinná, a proto i dnes, přesto, že lidský potenciál již dávno není pouze z okruhu rodiny, udržuje si uvnitř firmy stejný zápal pro věc a stejné nadšení jako před lety.

thumbwww.e-tonery.cz

Firma Martina Svátka je obchodně servisní firma zabývající se prodejem a servisem kopírovací a kancelářské techniky, včetně realizace dodávek veškerého spotřebního materiálu, zejména pak renovovaného. Veškeré naše aktivity podléhají jedinému parametru a tím je nadšený zákazník.

thumbwww.nowatron.cz

Firma Nowatron působí na českém a slovenském trhu již více než 30 let. V prvních letech své činnosti se zabývala distribucí analytické a lékařské techniky. Koncem 80. a začátkem 90. let začala společnost nabízet i specifické produkty výpočetní techniky. 

thumbwww.linkprojekt.cz

Link projekt s.r.o. je členem velké projekční skupiny HBH Projekt se širokým sortimentem služeb v oblasti silničního plánování a inženýrství, kde firma plní funkci specialisty na mostní objekty, dynamiku a statiku všech typů konstrukcí.

thumbwww.decstore.cz

Květiny a celé květinářství prezentujeme pod značkou Flowers by Decstore. Na našem statku kousek za Brnem vážeme květiny přibližně 5 let, převážně na slavnostní chvíle, na svatby a firemní akce. Nabízíme v něm nejen květiny, ale i originální dekorace a jedinečné svíčky a vosky Yankee Candle. 

thumbwww.skoupil.com

Vinařství Skoupil se nachází ve Velkých Bílovicích, v části sklepů zvaných Belegrady. Od roku 2010 jsme přesunuli vinařství do multifunkčního komplexu, kde na jednom místě naleznete moderní vinařství, restauraci s kapacitou 110 osob a ubytování pro 45 osob.

thumbwww.vinarstvivajbar.cz

Vinařství Vajbar sídlí ve vinařské obci Rakvice, která je součástí velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařský provoz však najdete v nedaleké obci Zaječí. Mezi firemní vinotékou v Rakvicích a výrobou s vlastní vinotékou a degustačním sklepem vede krásná cyklostezka mezi vinohrady.

thumbwww.dance-shop.cz

Najdete zde výběr toho nejlepšího, co se ve světě tanečních potřeb nachází. Spolupracují s největšími světovými výrobci tanečního oblečení a obuvi. Prioritou je Vaše spokojenost jak se zbožím, tak i s průběhem nákupu a dodáním zboží. Samozřejmostí je pravdivá informace o skladové dostupnosti zboží, odborné poradenství a rychlé dodání.

thumbwww.bankavin.cz

Moravská banka vín vznikla jako obchodní divize firmy ORIONREAL spol. s r.o. již v roce 1993 a pro své klienty a příznivce od té doby zajišťuje široký servis spojený s vinařstvím, kulturou vína a gastronomií.

 

thumb