thumbwww.brno.cz/uvodni-strana/

 

Baletní soutěž "NA ŠPIČKÁCH" Brno se koná za finanční podpory statutárního města Brna.

 

 

thumbwww.kr-jihomoravsky.cz

 

Baletní soutěž "NA ŠPIČKÁCH" Brno se koná za finanční podpory Jihomoravského kraje.

 

 

thumbwww.haifa-design.cz

 

Sehraný tým profesionálů v oboru výstavnictví a reklamy.

thumbwww.hotelpegas.cz

 

Hotel Pegas Brno se nachází v samotném centru města pod brněnským hradem Špilberk, v těsné blízkosti významné gotické památky - Jakubského kostela a centrálního brněnského náměstí - náměstí Svobody (mapa). Všechny historické pamětihodnosti města Brna jsou z hotelu Pegas dosažitelné pěšky.

thumbwww.pfart.cz

 

Brněnské nakladatelství P. F. art, spol. s r.o. působí na českém trhu kartografických produktů a reklamy od roku 1992.

Díky svému specializovanému pracovišti GIS (geografické informační systémy) se zaměřuje především na tvorbu náročných kartografických děl. 

thumbwww.barvirhracky.cz

 

Firma Hračky Barvíř sídlí v Brně, zabývá se velkobchodním prodejem hraček od roku 2000 a specializuje se na zásobování prodejen suvenýrů zoologických zahrad a dinoparků. 

thumbwww.atlasskolstvi.cz

 

Od roku 2000 vydává P.F. art první Atlasy školství, které zahrnují přehledy škol, od mateřských až po vysoké školy, vždy v daném kraji. Jedná se o ojedinělé dílo, nejen z hlediska komplexního obsahu publikací, ale především díky distribuci do škol pro studenty a jejich rodiče zdarma.

thumbwww.dance-shop.cz

 

 

 

Najdete zde výběr toho nejlepšího, co se ve světě tanečních potřeb nachází. Spolupracují s největšími světovými výrobci tanečního oblečení a obuvi. Prioritou je Vaše spokojenost jak se zbožím, tak i s průběhem nákupu a dodáním zboží. Samozřejmostí je pravdivá informace o skladové dostupnosti zboží, odborné poradenství a rychlé dodání.

thumbwww.autonova.cz

 

Prodej a servis vozidel ŠKODA
Servis Volkswagen 
Prodej a servis motocyklů KTM

thumbwww.bvv.cz

 

Výstaviště v Brně oficiálním názvem Veletrhy Brno, a.s. je výstavní areál ležící v městské části Brno-střed. Celková výstavní plocha výstaviště je 130 000 m2, čímž se řadí mezi největší výstaviště  na světe. Provoz výstaviště byl zahájen v roce 1928 na počest 10. výročí vzniku Československa. 

thumbwww.razene-medaile.cz

 

VICTORIA AG-Art, s.r.o. je již 20 let výrobcem a dodavatelem vysoce kvalitních sportovních cen, pamětních medailí a vyznamenání. 

Největšími obchodními partnery jsou Olympijský výbor, Prezidentská kancelář, MO ČR, MZ ČR, ČSOB, KB, Vláda ČR, sportovní svazy a kluby.

thumbwww.filia.cz

 

Filia klub byl založen v září roku 1993. Působí v Brně a dobu jeho existence prošlo bazény klubu tisíce malých kojenců, batolat a předškoláčků. Všichni klub navštěvovali a nebo navštěvují ze stejných důvodů – radosit z vody, pohybu a kamarádů.

thumbwww.alfapassage.cz
 
Návštěvníci mají možnost v ALFA pasáži nejen příjemně nakoupit,
ale především nasát nezaměnitelnou atmosféru první republiky.
thumbwww.topvet.cz

 

Kořeny firmy sahají až do roku 1990. Firmu Topvet lze považovat za tradičního českého výrobce přírodní kosmetiky a doplňků stravy.

thumbwww.e-tonery.cz

 

Firma Martina Svátka je obchodně servisní firma zabývající se prodejem a servisem kopírovací a kancelářské techniky, včetně realizace dodávek veškerého spotřebního materiálu, zejména pak renovovaného. 

thumbwww.linkprojekt.cz

 

Link projekt s.r.o. je členem velké projekční skupiny HBH Projekt se širokým sortimentem služeb v oblasti silničního plánování a inženýrství, kde firma plní funkci specialisty na mostní objekty, dynamiku a statiku všech typů konstrukcí.

thumb
thumb
 
Antonínská 554/7
602 00 Brno-střed