Baletní soutěž “Na špičkách” vznikla v roce 2015 se záměrem rozšíření soutěžní činnosti mladých neprofesionálních tanečníků v klasickém tanci i moderne. Soutěžící z České republiky i zahraničí mohou ukázat a srovnat úroveň svých dovedností. Hlavní úkol soutěže je předvedení výsledků mnohaleté práce dětí i pedagogů před porotou a za svou práci získat náležité ocenění. Důležité je i získání a předání nových zkušeností mezi žáky i lektory, navázání nových kontaktů a také objevování tanečních talentů zkušenými odborníky.

Od 5. ročníku se mohou soutěže účastnit také studenti tanečních konzervatoří a tanečních škol s akreditací k výchově profesionálních tanečních umělců a to ve třech věkových kategoriích a dvou podkategoriích.

Termín: 

Soutěž se bude konat 25. - 26.4. 2020.

Místo: 

Výstaviště Brno, Výstaviště 405/1, Brno, 603 00.

Více informací o soutěži zde.

 

Možnost ubytování: 

Pro tanečníky, lektory, rodinné příšlušníky a další doprovod nabízíme možnost ubytování v hotelu Holiday Inn Brno za zvýhodněnou cenu

  •    dvoulůžkový pokoj           750,- Kč / osoba a noc
  •    třílůžkový pokoj                650,- Kč / osoba a noc (manželská postel + přistýlka)

Hotel Holiday Inn Brno je hotel kategorie 4* Superior a nachází se v těsné blízkosti výstavního areálu Veletrhů Brno. Cena zahrnuje bohatou snídani formou bufetu, klimatizované pokoje, WiFi, vstup do střešní RelaxZone se saunou a Minigym, DPH 15%. 

Rezervace
email: reservations@hibrno.cz
telefon:  543 122 018 - 019
rezervační heslo: NA ŠPIČKÁCH20 (uveďte ve své rezervaci)